szukaj:  • Najnowysz Twist
  • TWIST 10/2014


TWIST 10/2014

UWAGA! Nowy  TWIST  już kioskach!

EKSTRADODATEK: supermodne  OPASKI DO WŁOSÓW                
PLUS: 12 PLAKATÓW!  Louis Tomlinson * Indila * Iggy Azalea * Lana Del Rey * Chris Pratt * One Republic* Agata Dziarmagowska * Grzegoż Hyży * Jennifer Lawrence * Sia * NPWM * Lemon
TEMAT NUMERU: Iggy Azalea i Ariana Grande:
ich patent na sukces

Szukaj nas też na facebooku: twistpolska

Masz pomysł na ciekawy temat? Napisz do nas!

Nota Prawna

Serwis niniejszy został przygotowany przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k. (dalej Wydawnictwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Motorowej 1, jako serwis młodzieżowy magazynu „TWIST” dla odbiorców w Polsce.

Prawa autorskie do wszelkich materiałów i informacji, a w szczególności do: tekstów, zdjęć i grafik, wyboru i układu prezentowanych w serwisie treści, logotypów, elementów graficznych, interaktywnych aplikacji, materiałów audio i wideo, kompilacji materiałów oraz opracowań stanowią własność Wydawnictwa Bauer Sp. z o.o. Sp. k., wyłączając te, które stanowią odrębną własność innych producentów, dystrybutorów i usługodawców. To samo dotyczy wszelkich materiałów, które TWIST.PL dostarcza użytkownikom drogą elektroniczną, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej. Modyfikowanie, kopiowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowywanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z materiałów, o których mowa powyżej, a także odsyłanie i sprzedaż tych materiałów nie jest dopuszczalne - chyba, że na podstawie odpowiedniego upoważnienia udzielonego przez podmiot uprawniony.


do góry