szukaj:Jak złowić wielką miłość! Wakacyjne patenty
Jak złowić wielką miłość! Wakacyjne patentyHurrra! Skończyła się szkoła i wreszcie zaczniesz cieszyć się rozrywkami, które przynosi...
czytaj archiwum działu Chłopaki »

Czy z twoich doświadczeń wynika, że zyskujeszz zmieniając faceta?

 • Tak: 19%
 • Czasem tak, czasem nie: 46%
 • eeee... nie do końca...: 35%

Czy myslisz, że dobrze znasz ciało faceta?

 • Tak, doskonale: 28%
 • Mam jeszcze sporo do odkrycia: 52%
 • Słabo: 19%

Czy często żałujesz, że nie posłuchałaś swojej intuicji?

 • Tak: 56%
 • Rzadko: 38%
 • Nigdy: 5%

Masz pomysł na ciekawy temat? Napisz do nas!

chłopaki

Co czuje zakochany chłopak?

Nie rozumiesz, czemu zabujany chłopak czasem zachowuje się dziwnie? On też często nie wie, dlaczego mu odbija. Spróbuj to rozkminić!

Reklama

To, że faceci różnią się od lasek, wiadomo nie od dziś. Większość ludzi miewa czasami wrażenie, że płci przeciwnej nie da się zrozumieć. No nie da się :-(. Sęk w tym, że dziewczyny często radzą sobie z tym brakiem zrozumienia, traktując swoich chłopaków tak, jakby myśleli jak dziewczyny (”Skoro ja mówię mu sto razy dziennie, że go kocham, a on mi nie, to znaczy, że nic do mnie nie czuje!”). Tymczasem męskie uczucia działają zupełnie inaczej niż damskie. Wcale nie lepiej, nie gorzej, tylko inaczej. A ponieważ wszyscy ciągle o tych różnicach zapominają, tak trudno się dogadać. Chcesz dowiedzieć się, co siedzi w męskiej głowie? Przeczytaj o tym, co myśli i czuje zakochany chłopak!

Zagubiony
Miłość jest bardzo intensywnym uczuciem. I nawet dla wprawnego damskiego serca może być ogłuszająca. Tym bardziej dla nastoletniego kolesia, który czasami nawet nie odróżnia, czy jest głodny, czy podekscytowany. Nie mówiąc już o jakichś uczuciowych subtelnościach ;-). W tym wieku chłopaki są bardzej skupieni na pracy nad swoją fizyczną atrakcyjnością oraz na wyładowywaniu nadmiaru energii na boisku, niż na dumaniu nad swoimi stanami wewnętrznymi. Dlatego np. gostkom czasami zdarza się mylić miłość z lubieniem. Z tego też wynika zadziwiający fakt, że często chłopak jest jedyną osobą, która jeszcze nie wie, że się zakochał (ty wiedziałaś od miesiąca). Nie dziw się więc, że zadurzony misiek momentami sprawia wrażenie zagubionego. Dla niego to trochę błądzenie po omacku. Poza tym, że oczywiście jest mu cudownie. Bo jak facet się zakochuje, to najczęściej bardzo, bardzo mocno.
Co z tym zrobić?
1 Daj mu czas. W ogóle nie rozumiesz, jak to możliwe, że jemu na tobie zależy, ale jeszcze się z tobą nie umówił? Wyobraź sobie, że on może nie wiedzieć, jaka jesteś dla niego ważna.
2 Rozmawiaj: im więcej będziesz z nim gadać, tym szybciej się porozumiecie. Jak czegoś nie kumasz, pytaj.

Zamkniety w sobie
Chłopcy są bardziej skryci niż dziewczyny. Koleś może być wyszczekany jak megafon na dworcu centralnym, a mimo to na pytanie: ”Kochanie, co czujesz?”, odpowiadać: ”Eeee”. t Aprzecież obydwoje dobrze wiecie, że on się aż gotuje z emocji. Czemu tak jest? Bo on często zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń: wie, że może się w ocenie swoich uczuć mylić, więc milczy, póki się nie upewni, co mu w duszy gra. Nie chciałby wyznać miłości, jeśli to tylko lubienie. Poza tym, dla kolesia mówienie o emocjach jest jak przebiegnięcie się na golasa po boisku szkolnym. Owszem, da się zrobić, ale jaki wstyd! Dlatego on unika odsłaniania się. Efekt jest męczący nie tylko dla ciebie, ale głównie dla niego, bo koleś nie może przegadać problemów z kumplami! Kiedy ty się zakochasz, masz wsparcie koleżanek. Dziewczyny szczerze poradzą ci, co powinnaś zrobić. Faceci mają trudniej, bo rzadko rozmawiają ze sobą o takich sprawach. Po prostu boją się, że zostaną wyśmiani. Wyobraź sobie, co by było, gdyby zniknęły wszystkie twoje kumpelki – pewnie byś wybuchła z nadmiaru emocji. A kolesie tak mają na co dzień i wszystko rozkminiają sami. Co nie zawsze im wychodzi, mimo że próbują.
Co z tym zrobić?
1 Uszanuj fakt, że są rzeczy, o których on nie potrafi mówić i nie wypytuj częściej niż to konieczne. (Oczywiście powinien ci odpowiedzieć na pytanie, czy cię kocha, ale może nie co pół godziny).
2 Nie wyśmiewaj i nie krytykuj, kiedy wreszcie zacznie się przed tobą otwierać. Uwierz, to dukanie i posapywanie ze zwieszoną głową sporo go kosztuje. Więc wysłuchaj go, nawet jeśli gada jakieś straszne głupoty ;-). Pls...

Romantyczny
Zakochany koleś to kompletny wariat. W pozytywnym tego słowa znaczeniu, oczywiście. On jest w stanie zrobić wszystko, żebyś tylko była szczęśliwa. Będzie wstawał o 6. rano, żeby cię np. odebrać z dworca, będzie chodził na romantyczne filmy. Jeden twój uśmiech sprawia, że miś nie może się przestać szczerzyć, a kiedy jesteś smutna, to jakby jemu ktoś wyrwał serce. Chłopak czuje takie przypływy emocji, że aż mu się czasem uszami wylewa. Dlatego wybacz mu nadpobudliwość w twojej obecności: jeśli on spontanicznie przytuli cię tak, że aż zsiniejesz, to dlatego, że nie może cię zjeść, a coś z tym MUSI zrobić, bo inaczej oszaleje. I jeśli go zacznie ponosić, zamiast obrażać się, powiedz spokojnie: ”Słońce moje kochane, możesz mnie puścić?”. On w ten sposób pokazuje, że cię kocha. Jeśli chcesz uniknąć krępujących sytuacji, lepiej podpowiadaj mu, jak może cię uszczęśliwić: np. że lubisz, kiedy nosi za tobą fortepian, bo czasami nachodzi cię, żeby sobie pograć ;-))). I on zrobi dokładnie to, o co poprosisz. Ty będziesz zadowolona, a on cały szczęśliwy, że ty jesteś happy. I tak to się właśnie nakręca.

Co z tym zrobić?
1. Dawaj mu dokładne instrukcje: co powinno się zdarzyć, żeby tobie było dobrze. On się ucieszy, bo z prostymi komunikatami to akurat radzi sobie świetnie. Tylko nie każ mu się wszystkiego domy- ślać, bo wtedy masz jak w banku, że nie trafi. Nie dlatego, że jest głupkiem, tylko dlatego, że nie umie czytać w myślach, a stara się zrobić cokolwiek.
2 Bierz od niego. Wbrew pozorom faceci czują się bardziej kochani, kiedy pozwalasz się kochać. To dla kolesia dowód zaufania, np. ”Tak mi z tobą dobrze, że pozwolę ci mnie pocieszać”.

Zmysłowy
Miłość to także kwestia zmysłów. ciało kolesia na wiele rzeczy reaguje zupełnie inaczej niż twoje. na przykład na dotyk. On jest trochę mniej niż ty wrażliwy na dotyk. Dla ciebie kontakt to przywilej zarezerwowany dla najbliższych, bo każde muśnięcie odczuwasz (w sensie dosłownym) bardzo mocno. A ponieważ faceci są bardziej odporni, szybciej dążą do kontaktu fizycznego z dziewczynami. I czasami przykładają do niego mniejszą wagę. Panowie są także mniej wrażliwi na zapach. Co tłumaczy rozmaite aromaty docierające z męskiej szatni, ale także gorszy ”węch” na ludzi. Dziewczyny są dobre w odczytywaniu emocji i intencji innych, m.in. dlatego, że na przykład kła- miący chłopak ”pachnie” inaczej niż mó- wiący prawdę. Uwaga: z racji tego, że misiek inaczej słyszy, często umykają mu bardzo subtelne różnice w tonie twoich wypowiedzi. Dlatego nie dziw się, kiedy on pomyśli, że łagodne: ”Zrobisz, jak będziesz chciał”, znaczy to samo, co wypowiedziane przez zaciśnięte zęby i ze łzami w oczach: ”Oczywiście, że możesz iść ze swoją przyjaciółką na bilard”. Pamiętaj tylko, że najczęściej ani ty, ani on nie zdajecie sobie z tych różnic sprawy, stąd te nieporozumienia. Staraj się więc rozmawiać ze swoim facetem spokojnie.
Co z tym zrobić?
1. Dotykaj swojego chłopaka dwa razy więcej niż teraz. Na pewno będzie tym zachwycony. Kolesie kochają być przytulani, poklepywani czy muskani.
2. Postaraj się mówić wprost. Szczególnie jeśli chodzi o ważne sprawy. Zminimalizujesz ryzyko nieporozumień. Szybciej się dogadacie, jeśli po prostu powiesz: ”Mógłbyś po mnie przyjechać?”, niż kiedy będziesz wzdychać i robić miny, a na koniec strzelisz ogromnego focha.

Męski
Nie musisz ani sobie, ani innym pokazywać, że jesteś dziewczyną. Prawda? W życiu by ci to nie przyszło do głowy, bo Przecież to oczywiste, że jesteś laską. A koleś na każdym kroku stara się wszystkim dokoła udowadniać, że jest ”męskim” facetem. Chce się zachowywać jak facet, mówić jak facet, myśleć jak facet. Problem polega na tym, że twój luby najczęściej niezbyt dokładnie wie, co to znaczy, więc stara się kopiować zachowanie gwiazdorów, sportowców czy swoich ”męskich” kumpli. To powoduje najczęściej rozmaite kłopoty... Kiedy gościu się zakocha, często ten syndziej męski niż zwykle. Żebyś przypadkiem nie miała wątpliwości. No i żeby kumple wiedzieli, kto w tym związku nosi spodnie. Dlatego twojemu misiowi przy kolegach zwykle odbija. Wtedy miły i ciepły na co dzień słodziak, zaczyna traktować cię jak głupią foczkę. A ciebie to doprowadza po prostu do szału.
Co z tym zrobić?
1. Tłumacz, jak powinien się zachowywać ”twój” chłopak wobec ciebie. Żadnego poklepywania po pupie!
2. Traktuj go jak stuprocentowego faceta. Nie nabijaj się, że ma buty jak dziewczyna, pozwól mu czasem dominować. Mów, jakie cechy ci się w nim podobają (dzięki temu on się pewnie dowie, że w ogóle ma jakieś cechy ;-)). I nie trak-tuj go jak małego dziecka (np. myśląc za niego albo wszystko mu wybaczając), bo on nigdy nie nauczy się, jak to jest być dorosłym gościem.

Inny nie znaczy gorszy!
Pamiętaj, że może i płcie się różnią, ale to nie znaczy, że damski ”tryb odczuwania” jest lepszy. Nie zmuszaj swojego faceta, aby myślał jak twoje koleżanki i przestań wkładać mu do głowy ”jedyny słuszny” sposób widzenia świata. Postaraj się go zrozumieć, wejść w jego buty i popatrzeć na świat jego oczami. Dzięki temu dużo lepiej się dogadacie.

Jak on wyznaje miłość:
1 Nie płacz, błagam, bo oszaleję!
2 Musisz się tak ciągle spotykać z tymi twoimi kolegami?
3 Wygodnie ci, słoneczko?
4 Rany, jaka jesteś ładna...
5 Pójdziesz ze mną na męskie spotkanie z kumplami? (Uwaga! Pożądana odpowiedź to: ”nie”, ale liczy się gest)
6 Jesteś ładniejsza niż Scarlett Johansson, wiesz?
7 Ja tego... eee... wiesz... eee... bardzo cię... eee... lubię...

Aby móc komentować, należy się zalogować.
Jeśli nie masz u nas konta, załóż je.

strona 1 z 1 (komentarzy: 33)

 • 1
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
Wami, 14.12.07 19:48:56, odpowiedz
ciekawe xD
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
yourlovealoneisnotenough, 15.12.07 18:33:49, odpowiedz
Nie wiem co by czuł mój chłopak [nie wiem, bo nie mam] i nie chce wiedzieć. Zakochani idą na ślepo...
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
ulu$ia__, 17.12.07 17:19:44, odpowiedz
x?/
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
ciaraa, 19.12.07 19:48:45, odpowiedz
Jestem tego ciekawa.... ;PP chociaż czasem wydaje mi się,że o mnie zapomina...
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
16dodzia16, 20.12.07 00:07:59, odpowiedz
Nom... Kurde. Muszę to przeczytać:* Jutro kupię TWISTA! :p
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
sliwcia93, 20.12.07 14:26:37, odpowiedz
lece po gazete, bo mam problem z chłopakiem że massakra...!! kolo sie we mnie zabujal, ale ja do niego nic kompletnie nie czuję. współczuje mu ze na mnie trafil:P
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
emaita, 22.12.07 22:33:56, odpowiedz
ja to wiem nie musze czytac ;p
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
ewelu$ka, 25.12.07 20:29:18, odpowiedz
Ciekawe to było ale chyba nie prawdziwe...
W najnowszym numerze! Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
eveluss_95, 05.01.08 14:25:02, odpowiedz
Czytałam ii Ciekawe... Hehe :) Tylko jakby jeszcze wiedzieli czego chcą... Ehh
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
beatris91, 18.01.08 12:24:24, odpowiedz
czuje sie inaczej robi wszystko aby zaimponowac dziewczynie:D
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
beata713, 01.03.08 20:11:49, odpowiedz
hehe...coś w tym jest xD
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
guska296, 04.03.08 13:50:06, odpowiedz
hehe trudne pytanko bo tylko on wie co czuje:) jak by tak byc facetem chociaz jeden dzien i wiedzie co on mysli:) he he smiesznie by bylo:P
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
morelka_94, 15.03.08 23:30:39, odpowiedz
ciekawe... a ja chłopaka nie mam ;(
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
kasia993, 16.03.08 13:33:50, odpowiedz
Najfajniejsze jest to ostatnie- "Jak on wyznaje miłość:":). Mam wrażenie, że gdzieś to słyszłam... Wtedy brałam to za nudny bełkot i dziecinne, jakby skądś spisane, komplementy, a teraz chciałam podziękować za otwarcie mi oczu=)
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
natka :), 24.03.08 01:10:03, odpowiedz
hmmm... ten artykuł potwierdza moje przekonanie, że.... faceci są dziwni :p ... ale jak ich nie kochać ??! ehhh :D:D
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
olsiak, 16.04.08 15:07:37, odpowiedz
oo tak!! z tym to ja sie zgodze;)
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
kaszyca, 01.05.08 21:49:28, odpowiedz
Fajnie żeby tylko BYŁ zakochany. Bo mi się jeden podoba ale niestety nie dostrzega mnie! Laski pomocy... Bo psiapsióły z sql nie wiedzą jak mi pomóc najeliej na maila kaszyca@amorki.pl
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
15xena15, 19.06.08 22:33:10, odpowiedz
Szczerze ... Powątpiewam w ro by chłopak czuł coś do dziewczyny .. ;/ Mam chłopaka i oni zupełnie inaczej pokazują swe uczucia od dziewczyn ... Dziewczyny chcą byĆ tulone i całowane .. a oni lubią łapać za tyłek i je denerwować .. Jeśli to jest miłość to ja dziękuję bardzo ;)
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
buu_x3, 21.06.08 10:14:27, odpowiedz
Spoko ;]
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
karolinka_144, 21.06.08 23:22:47, odpowiedz
bardzo ciekawe porady;p;p pzdr.
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
#avrilka#, 09.07.08 16:18:02, odpowiedz
NIEWIEM
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
słomeczka, 21.07.08 16:26:08, odpowiedz
ten tekst jest jak z życia wzięty ;) też czasem nie rozumię czemu nie okazuje mi swojej czułości tak bardzo jak ja bym chciała ale czasami też przesadza :) przeciez wiemy ze faceci to całkiem inny gadunek niż kobiety :) pozdrawiam gorąco :)
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
oliwka02, 07.09.08 19:22:26, odpowiedz
jest sporo prawdy w stwierdzeniu "miłość jest jak gra - kto pierwszy powie kocham przegrywa" :(
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
zebra_bez_paskow, 20.09.08 21:51:18, odpowiedz
Teraz mam problem czy mój chłopak jest męski, zmysłowy albo jakiś tam jeszcze xdd
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
female08, 03.11.08 16:35:05, odpowiedz
czy to oznacza ze jak koles powiedzial mi ostatnio ze jestem ladna to ze cos do mnie czuje??:D bo koles w sumie sam do mnie zagadal i powiedzial ze juz w przyszlym roku nie bedzie mogl ogladac tak pieknych dziewczyn jak ja i nie bedzie mial na kogo patrzec:P ciekawa sprawa:) tylko szkoda ze zrobil to przez nk;) pewnie bardzo niesmialy typ;P ;*
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
werciak, 04.11.08 23:17:32, odpowiedz
podejrzewam że mi się to kiedys może przydać;) kolesi ciężko zrozumieć;p
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
aniulla_27x, 02.01.09 22:16:15, odpowiedz
:D
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
ssyyllaa, 26.02.09 16:52:51, odpowiedz
super użyje papa
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
AdzduniA...., 10.05.09 17:40:26, odpowiedz
cieKawe.. warto zapamiętać...;D
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
katenate, 14.07.09 15:38:21, odpowiedz
7 Ja tego... eee... wiesz... eee... bardzo cię... eee... lubię.... TO MNIE ROZWALIŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
glass_dream, 10.08.09 17:38:21, odpowiedz
Moj facet to dla mnie kompletna zagadka :p Juz nie wiem, o co mu chodzi, bo niby mu na mnie zalezy, a tak na serio urywa sie z gg, gdy tylko staje sie dostepna. Od roku nie powiedzial mi, ze mnie kocha, po prostu ze mna flirtuje, jakbysmy sie znali od kilku dni. To okropnie boli... :/ CO MAM ROBIC?
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
bezsensuxdd, 20.11.10 16:18:13, odpowiedz
Jestem tego ciekawa.;d chociaż czasem wydaje mi się że on ma mnie w **[piii...]**.;(; d
Co czuje zakochany chłopak?
przeczytaj komentowany artykuł »
bezsensuxdd, 20.11.10 16:19:28, odpowiedz
Moj niby chłopak to dla mnie kompletna zagadka ;d Juz nie wiem, o co mu chodzi, bo niby mu na mnie zalezy, a tak na serio urywa sie z gg, gdy tylko staje sie dostepna. Od roku nie powiedzial mi, ze mnie kocha, po prostu ze mna flirtuje, jakbysmy sie znali od kilku dni. To okropnie boli... :/ CO MAM ROBIC?
 • 1
 • Najnowysz Twist
 • TWIST 10/2014


TWIST 10/2014

UWAGA! Nowy  TWIST  już kioskach!

EKSTRADODATEK: supermodne  OPASKI DO WŁOSÓW                
PLUS: 12 PLAKATÓW!  Louis Tomlinson * Indila * Iggy Azalea * Lana Del Rey * Chris Pratt * One Republic* Agata Dziarmagowska * Grzegoż Hyży * Jennifer Lawrence * Sia * NPWM * Lemon
TEMAT NUMERU: Iggy Azalea i Ariana Grande:
ich patent na sukces

Szukaj nas też na facebooku: twistpolska
Dołącz do nas!  Zarejestruj się »
Zarejestruj się Dołącz do społeczności Twista! Zarejestruj się już dziś! Poznasz ludzi podobnych do ciebie, znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
Klub: T.A.N.I.E.C
T.A.N.I.E.CFilmiki o tańcu xD
Quiz: Co zdradza twój taniec?
Pewnie się zdziwisz, ale to, jak poruszasz się na parkiecie, pokazuje, jaką masz osobowość. Rozwiąż test i dowiedz się, co twój taniec mówi o tobie. Możesz być zaskoczona ;-).