szukaj:Nowi rodzice - nowe życie (reportaż)
Nowi rodzice - nowe życieRodzice Andżeliki zginęli w wypadku samochodowym. 17-letnia dziewczyna została sama na...
Nieletni piraci drogowi (reportaż)
Nieletni piraci drogowiBrak doświadczenia, brak wyobraźni, alkohol, nadmierna prędkość oraz brawura. W Polsce w...
Zabili go na moich oczach (reportaż)
Zabili go na moich oczachOni atakowali, on bronił swej dziewczyny. Ich było czterech, on jeden. Nie miał szans...

Masz pomysł na ciekawy temat? Napisz do nas!

strona 1 z 4 (wszystkich: 39)

Nie mogę dogadać się z rodzicami!
Nie mogę dogadać się z rodzicami!Większość nastolatek od czasu do czasu narzeka na rodziców, ale niektóre rzeczywiście mają do tego dobre powody. Marzena i Agata opowiadają nam o własnych doświadczeniach.
więcej »
Wydarzenie, które zmieniło moje życie.
Wydarzenie, które zmieniło moje życie.Wszyscy staramy się zaplanować swoją przyszłość: mamy marzenia, myślimy, co będziemy robić jutro, a co za rok. Zwykle się to sprawdza, ale czasem staje się coś nieoczekiwanego i zmienia wszystko. Lecz ta zmiana wcale nie musi być na gorsze!
więcej »
Poradziłam sobie ze szkolną przemocą!
Poradziłam sobie ze szkolną przemocą!Kiedy szesnastoletnia Luiza* poszła do nowej szkoły, stała się klasową ofiarą. Nam opowiada o tym, jak udało jej się wyplątać z tej trudnej sytuacji.
więcej »
Chodzę we śnie
Chodzę we śnieAnia, Dorota, Małgosia. Trzy dziewczyny, trzy historie. Łączy je jedno: każda z nich robi przez sen rzeczy, których potem w ogóle nie pamięta.
więcej »
Przeżyłam atak psów!
Przeżyłam atak psów!Dwa rozszalałe psy omal nie zagryzły Izy na śmierć. Dziewczynę wciąż nękają koszmarne wspomnienia...
więcej »
Prześladuje mnie szaleniec!
Prześladuje mnie szaleniec!Spokojne dotąd życie Jagody zmieniło się w koszmar, gdy zaczął ją nękać o osiemnaście lat starszy od niej mężczyzna. Chodził za nią krok w krok, podglądał w domu, wyczekiwał pod szkołą...
więcej »
Wypiłam wódkę z meliny i straciłam wzrok!
Wypiłam wódkę z meliny i straciłam wzrok!To miały być idealne wakacje. Pierwsze bez rodziców, tylko z kumpelami. Swoboda, luz, fun. Zosia bawiła się świetnie. Do czasu...
więcej »
Ratowałam życie, znalazłam miłość
Ratowałam życie, znalazłam miłośćGrażyna spotkała Jacka, gdy był o włos od śmierci. Zrobiła wszystko, co mogła, by uratować chłopaka. Jej czyn został wynagrodzony. Nie pieniędzmi, lecz wielkim uczuciem.
więcej »
Czy wegetarianizm jest zdrowy?
Czy wegetarianizm jest zdrowy?Dieta bez mięsa ma swoich wielkich zwolenników i równie zagorzałych wrogów, wzbudza duże emocje. Na pewno warto przyjrzeć się jej bliżej.
więcej »
Egzamin na speedzie
Egzamin na speedzieTesty końcowe w gimnazjum, matura... Gdy nauki jest duźo, niektórzy sięgają po narkotyk. Bardzo liczą na szybki efekt i nie myślą o konsekwencjach.
więcej »
Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związkiGosia i Kasia mają po 16 lat. Obie zakochały się w facetach lubiących używać siły. Niestety, odkryły to zbyt późno.
więcej »
Uzależniłam sie od netu!
Uzależniłam sie od netu!Dorota nie zauważyła momentu, w którym internet stał się dla niej ważniejszy niż realny świat. Jak każdy „holik” uparcie zaprzeczała, że ma problem...
więcej »
  • Najnowysz Twist
  • TWIST 10/2014


TWIST 10/2014

UWAGA! Nowy  TWIST  już kioskach!

EKSTRADODATEK: supermodne  OPASKI DO WŁOSÓW                
PLUS: 12 PLAKATÓW!  Louis Tomlinson * Indila * Iggy Azalea * Lana Del Rey * Chris Pratt * One Republic* Agata Dziarmagowska * Grzegoż Hyży * Jennifer Lawrence * Sia * NPWM * Lemon
TEMAT NUMERU: Iggy Azalea i Ariana Grande:
ich patent na sukces

Szukaj nas też na facebooku: twistpolska
Dołącz do nas!  Zarejestruj się »
Zarejestruj się Dołącz do społeczności Twista! Zarejestruj się już dziś! Poznasz ludzi podobnych do ciebie, znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.